Jeździectwo Naturalne Bez Tajemnic
Hippika - Natural Horsemanship
Aktualności / Zawody Road to the Horse 2011 zakończone
Zawody Road to the Horse 2011 zakończoneTegoroczna edycja zawodów układania młodych koni (25-27 luty 2011) była z pewnością najbardziej elektryzującym wydarzeniem w ich dotychczasowej 8-letniej już historii. Dość przypomnieć, że bilety zostały wykupione na dobre kilka miesięcy wcześniej. Ale też okazja była w tym roku na prawdę wyjątkowa. Widzowie mieli okazję obserwować przy pracy z młodymi końmi jednocześnie trzy największe sławy naturalu: Clintona Andersona, Pata Parelliego i Chrisa Coxa.
Clinton już dwukrotnie zwyciężał w poprzednich edycjach "zawodów zaklinaczy", jak często są nazywane zawody Road to the Horse: w 2003 i 2005 roku. Także Chris dwukrotnie wcześniej został uznany zwycięzcą: w 2007 i 2008 roku. Dla Pata był to niejako pierwszy start w tej imprezie - choć brał udział w zawodach, które odbyły się w 2002 roku pod gołym niebem na ulicach Fort Worth w Teksasie, i które stały się de facto zalążkiem Road to the Horse.
Być może odczuwana przez Clintona i Pata presja była tym razem zbyt duża - zawody wygrał Chris Cox, zdobywając tytuł najlepszego po raz trzeci. Sędziów ujęła zarówno jego najszczersza determinacja, jak i osiągnięty wynik.

Więcej o tegorocznej edycji już wkrótce.


powrót
Jeśli czujesz, że się pogarsza, nie próbuj kontynuować. Nie przechodź przez coś złego, próbując zrobić z tego dobre. Przestań i zacznij od nowa.

Ray Hunt

Wild Horses Roundup film

Wyłączny przedstawiciel wędzideł

.


L4 Wolność film


L1-No love without trust - film


Odruch przeciwstawiania-Bloker Uwiązu film