Jeździectwo Naturalne Bez Tajemnic
Hippika - Natural Horsemanship
Aktualności / Kolejne szkolenia L1 zakończyły się na Pomorzu.
Kolejne szkolenia L1 zakończyły się na Pomorzu.Program „Jeździectwa Naturalnego bez Tajemnic” Relations L1 gościł dzięki uprzejmości państwa Gałązka na Pomorzu. Malowniczo położony Dworek pod Kasztanami w Grzybowie koło Kołobrzegu, przepiękna pogoda, troska pana Kazimierza, świetne warunki i wesoła ekipa sprawiły , że oprócz wytężonej nauki humory dopisywały nie wspominając o urokach wieczornego pławienia koni w morzu czy też nocnych seansów filmowych pod chmurką.
Po raz pierwszy w ekipie studentów kursu Level 1 aż 6 osób to instruktorzy jeździectwa, co niewątpliwie oznacza, że coraz mądrzej dzieje się w profesjonalnym światku jeździeckim. A niektórzy z nich mogliby z pewnością sami poprowadzić niejeden wykład.

Kilka ostatnich refleksji uczestników L1 to dobra wizytówka tak młodego programu „Jeździectwa Naturalnego bez Tajemnic”:

„…miałem przyjemność uczestniczyć w prowadzonym przez Pana kursie JNBT, narazie tylko L1 ale z pewnością na kolejne poziomy również się zgłoszę.
Z resztą właśnie dziś na szkolenie do Drawska się zapisałem.
Chciałem podziękować, że wśród tej całej otaczającej nas dorosłości pokazał Pan magię... magię pracy z koniem, pracy opartej na dominacji, zaufaniu i szacunku. Miałem okazję zobaczyć, jak dać koniom szansę, aby pokazały jakie są naprawdę... a właściwie to ja dostałem szansę, zobaczyć w koniach to, czego nie widziałem...
pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, do szybkiego zobaczenia,

Andrzej”

„…już wczoraj po powrocie z kursu jeszcze wieczorem spotkałam się z moimi konikami i zdziwiło je moje zachowanie, które od razu jakby przełożyło się na pewna zmianę w ich stosunku do mnie. Mam nadzieję że choć w minimalnym stopniu udało mi się zacząć pracować nad szacunkiem.

Pozdrawiam

Karola”

powrót
Niewiele jest w koniu chęci do walki, o ile człowiek jej tam nie włoży.

Buck Brannaman

Wild Horses Roundup film

Wyłączny przedstawiciel wędzideł

.


L4 Wolność film


L1-No love without trust - film


Odruch przeciwstawiania-Bloker Uwiązu film