Jeździectwo Naturalne Bez Tajemnic
Hippika - Natural Horsemanship
Aktualności / Koń Monty’ego wygrywa kolejny wyścig
Koń Monty’ego wygrywa kolejny wyścigSabiango, zakupiony ostatnio przez Monty’ego koń pełnej krwi angielskiej o niemieckim rodowodzie, wygrał po raz kolejny w tym sezonie –tym razem w wyścigach Kentucky Cup Turf , które rozegrały się 23 września a w których pula nagród wynosiła 200.000 USD.

Monty został właścicielem tego sześciolatka w grudniu ubiegłego roku, po kolejnej porażce konia w wyścigach Hong Kong Vase, gdzie przybył na metę jako ostatni. Jak się okazało, Sabiango cierpiał na kilka chorób spowodowanych sporym wycieńczeniem systemu immunologicznego a także miał poważne problemy z nogami. Monty jednak zakochał się w Sabiango od pierwszego wejrzenia – jak sam wspomina „Zobaczyłem to „coś” w jego oczach i od razu pokochałem jego ducha sportu. Pomyślałem, że mam przed sobą prawdziwego czempiona”. W styczniu 2004 r. Sabiango przybył na Flag Is Up Farms w Kalifornii.

Po blisko półrocznej rehabilitacji, w czerwcu 2004 r. Sabiango wygrał swój pierwszy wyścig na kontynencie amerykańskim - Charles Whittingham Memorial Handicap – przy stawce 13 :1. Potem przyszły kolejne zwycieśtwa - jak dotąd Sabiango wygrał ponad 820 tys. USD.


powrót
Nie ważne gdzie byliśmy ale ważne dokąd zmierzamy...


Wild Horses Roundup film

Wyłączny przedstawiciel wędzideł

.


L4 Wolność film


L1-No love without trust - film


Odruch przeciwstawiania-Bloker Uwiązu film