Jeździectwo Naturalne Bez Tajemnic
Hippika - Natural Horsemanship
Aktualności / Monty Roberts w TVP
Monty Roberts w TVPPodczas majowej wizyty Monty'ego Roberts'a w Polsce, Telewizja Polska nakręciła o nim reportaż zatytułowany "Monty Roberts - Bez przemocy" zawierający także relację z pokazu na Torwarze. Zaplanowaną na październik emisję przesunięto z dnia weekendowego (niedziela, 3 października) na najbliższy poniedziałek 4 października godz. 13:20 Program 2. Jeśli jesteście zainteresowani przywróceniem weekendowego terminu emisji, wyślijcie w tej sprawie e-mail na adres: barbara.bilinska@waw.TVP.pl

Polecamy także film "Zaklinacz dzikich zwierząt" o dzikich koniach z pustyni w Namibii z udziałem Kelly Marks - byłej dżokejki, aktualnie trenerki, najsłynniejszej uczennicy Monty'ego. Emisja 13 października (środa) godz. 20.00 na Animal Planet.

 

Zobacz także:powrót
You have to give a horse a reason to change. You have to allow him to get scared so he can find out he doesn't need to be scared.
Musisz koniowi dać powód do zmiany. Musisz pozwolić mu się przestraszyć, aby mógł się dowiedzieć, że wcale nie musi się bać.


Craig Cameron

Wild Horses Roundup film

Wyłączny przedstawiciel wędzideł

.


L4 Wolność film


L1-No love without trust - film


Odruch przeciwstawiania-Bloker Uwiązu film