Jeździectwo Naturalne Bez Tajemnic
Hippika - Natural Horsemanship
Aktualności / Trenerzy Myśląc o Koniu 2012
Trenerzy Myśląc o Koniu 2012

Katia Santarova trenuje młode konie w ośrodku w Petrovicach w południowych Czechach. Jej filozofią jest budowanie komunikacji z końmi. Uczyła sie u Honzy Blahy i jej celem jest uczenie ludzi bycia z końmi.

 

 

 

 

 

Reiner Schelbert

Reiner Schelbert od 2005 roku jest licencjonowanym instruktorem szkoły Silversand Horsemanship. Ma własny ośrodek w zachodnich Niemczech. Specjalizuje się w zajeżdżaniu młodych koni podróżujac po Australii i Afryce Południowej. Uczył się u Raya Hunta, Bucka Brannaman, Jefa Sandersa i Steva Halfpenny. Będzie na Myśląc o Koniu prowadził także klinikę rozwiązywania problemów.

 

 Richard Winters od blisko 30 lat zajmuje się końmi oraz przekazywaniem wiedzy o koniach innym ludziom. Startował i pracował na dziesiątkach aren rodeo i ranch na całym zachodnim wybrzeżu USA. Zdobył tytuły mistarza Richard Winters na Road to the Horseświata nadawane przez Reined Cow Horse Association, mistrza zachodnich stanów w startowaniu młodych koni, otrzymał nagrodę Monty Robertsa za wyjątkowy wkład w budowanie relacji człowiek/koń a w 2009 roku wygrał zawody trenerów młodych koni Road to the Horse.

Richard podóżuje dając kliniki od jeźdźców początkujących po zaawansowanych i na stałe wykłada w słynnej szkole Thacher School w Kalifornii. Uczy wg własnego programu Richard Winters Horsemanship ale można też korzystać z jego serii szkoleniowych DVD.

Na Myśląc o Koniu oprócz startu jako trener będzie wykładał i robił pokaz oraz, co pewnie zaskoczy wszystkich, poprowadzi poranną mszę kowbojską w niedzielę rano.

Niezależnie będzie można uczyć się od niego na całodziennej odrębnej sesji szkoleniowej w poniedziałek 27.08.12.

 

Zobacz trailer Richarda:

 

 


 

 

 

 

 powrót
Konie mówią nie mówiąc. Zuzia Makacewicz lat 7


Wild Horses Roundup film

Wyłączny przedstawiciel wędzideł

.


L4 Wolność film


L1-No love without trust - film


Odruch przeciwstawiania-Bloker Uwiązu film