Jeździectwo Naturalne Bez Tajemnic
Hippika - Natural Horsemanship
Aktualności / Trenerzy Myśląc o Koniu 2012
Trenerzy Myśląc o Koniu 2012

Katia Santarova trenuje młode konie w ośrodku w Petrovicach w południowych Czechach. Jej filozofią jest budowanie komunikacji z końmi. Uczyła sie u Honzy Blahy i jej celem jest uczenie ludzi bycia z końmi.

 

 

 

 

 

Reiner Schelbert

Reiner Schelbert od 2005 roku jest licencjonowanym instruktorem szkoły Silversand Horsemanship. Ma własny ośrodek w zachodnich Niemczech. Specjalizuje się w zajeżdżaniu młodych koni podróżujac po Australii i Afryce Południowej. Uczył się u Raya Hunta, Bucka Brannaman, Jefa Sandersa i Steva Halfpenny. Będzie na Myśląc o Koniu prowadził także klinikę rozwiązywania problemów.

 

 Richard Winters od blisko 30 lat zajmuje się końmi oraz przekazywaniem wiedzy o koniach innym ludziom. Startował i pracował na dziesiątkach aren rodeo i ranch na całym zachodnim wybrzeżu USA. Zdobył tytuły mistarza Richard Winters na Road to the Horseświata nadawane przez Reined Cow Horse Association, mistrza zachodnich stanów w startowaniu młodych koni, otrzymał nagrodę Monty Robertsa za wyjątkowy wkład w budowanie relacji człowiek/koń a w 2009 roku wygrał zawody trenerów młodych koni Road to the Horse.

Richard podóżuje dając kliniki od jeźdźców początkujących po zaawansowanych i na stałe wykłada w słynnej szkole Thacher School w Kalifornii. Uczy wg własnego programu Richard Winters Horsemanship ale można też korzystać z jego serii szkoleniowych DVD.

Na Myśląc o Koniu oprócz startu jako trener będzie wykładał i robił pokaz oraz, co pewnie zaskoczy wszystkich, poprowadzi poranną mszę kowbojską w niedzielę rano.

Niezależnie będzie można uczyć się od niego na całodziennej odrębnej sesji szkoleniowej w poniedziałek 27.08.12.

 

Zobacz trailer Richarda:

 

 


 

 

 

 

 powrót
Love to equitation should not be stronger than love to horses. Martyna Baranowska JNBT L2 student
Miłość do jeździectwa nie powinna być większa, niż miłość do koni. Love to equitation should not be stronger than love to horses. Martyna Baranowska JNBT L2 studentWild Horses Roundup film

Wyłączny przedstawiciel wędzideł

.


L4 Wolność film


L1-No love without trust - film


Odruch przeciwstawiania-Bloker Uwiązu film