Jeździectwo Naturalne Bez Tajemnic
Hippika - Natural Horsemanship

Szkolenia


Jeśli chcesz się szkolić i interesują Cie kursy w Twojej najbliższej okolicy lub stajni w określonym terminie i dopasowanym poziomie, wypełnij poniższy formularz.

Informacja o programie JNBT

E-mail:
Nazwisko i imię:
Telefon:
Preferowana lokalizacja:
Województwo:
Okolica:
Ośrodek lub stajnia:
  Uwaga: Prosimy wypełnić wszystkie powyższe pola.
Jeśli jakieś pole Cię nie dotyczy, wpisz - (kreskę)
 
Stopień zaawansowania: Level 1 Relations - Zaufanie
  Level 2 Relations - Szacunek
  Level 3 Relations - Przywództwo
  Level 4 Liberty - Wolność
  Level 5 Harmony - Harmonia
 
Specjalistyczne: Szkolenie imprintingowe źrebaków
  Przygotowanie młodych koni
  Narowy i ich rozwiązywanie **
  Ja i mój koń potrzebujemy indywidualnej pomocy
  Zaliczenie poziomu Level (x) na podstawie wysłanego do nas materiału filmowego
 
  * - wymaga ukończenia minimum Level1
  ** - wymaga ukończenia minimum Level3
 
Chce się szkolić: wraz z koniem
  jako słuchacz
 
  

 
Jeśli interesuje Cię już konkretny kurs w określonej lokalizacji i terminie z gotowego kalendarza szkoleń zamieszczonego po prawej stronie na głównej stronie aktualności (kliknij aktualności) - prosimy o zgłoszenie rezerwacji miejsca telefonicznie pod numerem 22 393 10 91 - dział szkoleń lub mailowo kursy@jnbt.pl lub przez kontakt ze strony.


Uwaga

Ośrodki zainteresowane organizacją szkolenia u siebie proszone są o kontakt bezpośrednio telefonicznie tel. 22 393 10 91 - dział szkoleń lub mailowo kursy@jnbt.pl. Prosimy o podanie lokalizacji ośrodka, zaplecza treningowego ( tzn. wielkość ujeżdżalni, czy jest hala, czy jest roundpen) czy są boksy gościnne, czy jest możliwość wynajęcia konia na kurs przez studentów i w jakiej cenie, czy jest salka do poprowadzenia wykładów, czy są miejsca noclegowe (cena), czy jest możliwość skorzystania z wyżywienia (cena) oraz czy w ośrodku są zainteresowani określonym szkoleniem jeźdźcy. Prosimy także o podanie  typu szkoleń ( program główny od Level 1 do Level 5 czy szkolenia specjalistyczne jak Level 0 dla dzieci, Imprinting, Masaż, Przygotowanie Młodych Koni,Techniki Załadunku, Likwidacja Narowów, Program dla Wetów, Warsztaty uzupełniające) oraz orientacyjnego terminu.Konie są szczere. Zawsze powiedzą Ci jak jest naprawdę. Drugi człowiek powie Ci swoją opinię, ale koń powie Ci fakt. Niektórym ciężko jest to udźwignąć.

Ray Hunt