Jeździectwo Naturalne Bez Tajemnic
Hippika - Natural Horsemanship

Szkolenia


Jeśli chcesz się szkolić i interesują Cie kursy w Twojej najbliższej okolicy lub stajni w określonym terminie i dopasowanym poziomie, wypełnij poniższy formularz.

Informacja o programie JNBT

E-mail:
Nazwisko i imię:
Telefon:
Preferowana lokalizacja:
Województwo:
Okolica:
Ośrodek lub stajnia:
  Uwaga: Prosimy wypełnić wszystkie powyższe pola.
Jeśli jakieś pole Cię nie dotyczy, wpisz - (kreskę)
 
Stopień zaawansowania: Level 1 Relations - Zaufanie
  Level 2 Relations - Szacunek
  Level 3 Relations - Przywództwo
  Level 4 Liberty - Wolność
  Level 5 Harmony - Harmonia
 
Specjalistyczne: Szkolenie imprintingowe źrebaków
  Przygotowanie młodych koni
  Narowy i ich rozwiązywanie **
  Ja i mój koń potrzebujemy indywidualnej pomocy
  Zaliczenie poziomu Level (x) na podstawie wysłanego do nas materiału filmowego
 
  * - wymaga ukończenia minimum Level1
  ** - wymaga ukończenia minimum Level3
 
Chce się szkolić: wraz z koniem
  jako słuchacz
 
  

 
Jeśli interesuje Cię już konkretny kurs w określonej lokalizacji i terminie z gotowego kalendarza szkoleń zamieszczonego po prawej stronie na głównej stronie aktualności (kliknij aktualności) - prosimy o zgłoszenie rezerwacji miejsca telefonicznie pod numerem 22 393 10 91 - dział szkoleń lub mailowo kursy@jnbt.pl lub przez kontakt ze strony.


Uwaga

Ośrodki zainteresowane organizacją szkolenia u siebie proszone są o kontakt bezpośrednio telefonicznie tel. 22 393 10 91 - dział szkoleń lub mailowo kursy@jnbt.pl. Prosimy o podanie lokalizacji ośrodka, zaplecza treningowego ( tzn. wielkość ujeżdżalni, czy jest hala, czy jest roundpen) czy są boksy gościnne, czy jest możliwość wynajęcia konia na kurs przez studentów i w jakiej cenie, czy jest salka do poprowadzenia wykładów, czy są miejsca noclegowe (cena), czy jest możliwość skorzystania z wyżywienia (cena) oraz czy w ośrodku są zainteresowani określonym szkoleniem jeźdźcy. Prosimy także o podanie  typu szkoleń ( program główny od Level 1 do Level 5 czy szkolenia specjalistyczne jak Level 0 dla dzieci, Imprinting, Masaż, Przygotowanie Młodych Koni,Techniki Załadunku, Likwidacja Narowów, Program dla Wetów, Warsztaty uzupełniające) oraz orientacyjnego terminu.Jesteśmy tak jak konie zwierzętami stadnymi i jako dzieci bywaliśmy przerażeni tracąc z oczu rodziców.

Andrzej Makacewicz JNBT