Jeździectwo Naturalne Bez Tajemnic
Hippika - Natural Horsemanship
Galerie / Kolejne szkolenia L1 zakończyły się na Pomorzu
Program „Jeździectwa Naturalnego bez Tajemnic” Relations L1 gościł dzięki uprzejmości państwa Gałązka na Pomorzu. Malowniczo położony Dworek pod Kasztanami w Grzybowie koło Kołobrzegu, przepiękna pogoda, troska pana Kazimierza, świetne warunki i wesoła ekipa sprawiły , że oprócz wytężonej nauki humory dopisywały nie wspominając o urokach wieczornego pławienia koni w morzu czy też nocnych seansów filmowych pod chmurką.
Po raz pierwszy w ekipie studentów kursu Level 1 aż 6 osób to instruktorzy jeździectwa, co niewątpliwie oznacza, że coraz mądrzej dzieje się w profesjonalnym światku jeździeckim. A niektórzy z nich mogliby z pewnością sami poprowadzić niejeden wykład.

Kilka ostatnich refleksji uczestników L1 to dobra wizytówka tak młodego programu „Jeździectwa Naturalnego bez Tajemnic”:

„…miałem przyjemność uczestniczyć w prowadzonym przez Pana kursie JNBT, narazie tylko L1 ale z pewnością na kolejne poziomy również się zgłoszę.
Z resztą właśnie dziś na szkolenie do Drawska się zapisałem.
Chciałem podziękować, że wśród tej całej otaczającej nas dorosłości pokazał Pan magię... magię pracy z koniem, pracy opartej na dominacji, zaufaniu i szacunku. Miałem okazję zobaczyć, jak dać koniom szansę, aby pokazały jakie są naprawdę... a właściwie to ja dostałem szansę, zobaczyć w koniach to, czego nie widziałem...
pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, do szybkiego zobaczenia,

Andrzej”

„…już wczoraj po powrocie z kursu jeszcze wieczorem spotkałam się z moimi konikami i zdziwiło je moje zachowanie, które od razu jakby przełożyło się na pewna zmianę w ich stosunku do mnie. Mam nadzieję że choć w minimalnym stopniu udało mi się zacząć pracować nad szacunkiem.

Pozdrawiam

Karola”powrót
Nie da się pracować nad swoim wyczuciem, gdy jest się zbyt pochłoniętym ślepym podążaniem tylko za technikami.

Isobel Duncan